درباره ما

ما به کیفیت مفتخریم

هنر فرش قالی بافی از همان آغاز تمدن آریایی در میان اقوام ایرانی رواج داشته و فرش به عنوان یکی از هنر های سنتی و اصیل مردم در ایران به ویژه آذربایجان محسوب می شود.

در راستای تداوم این هنر ارزشمند و والا و ترویج نقوش زرین نقش های ناب ایرانی، شرکت شاهانه شفقی در سال ۱۳۸۳ در شهرک صنعتی میاندوآب تاسیس و به بهره برداری رسید.

از همان آغاز شرکت شاهانه شفقی، کیفیت را اولین هدف خود قرارداده و با تکیه بر تجارب ۳۰ ساله مدیریت خود توانسته در مدت کوتاهی مکان واقعی خود را در بازارهای منطقه پیدا کند. شرکت در سال ۱۳۸۵ موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001 و ISO 2000 گردید و با تلاش های بی وقفه و تولید محصولات با کیفیت در سال ۱۳۸۷ نشان استاندارد ملی و علامت تشویقی استاندارد را نیز دریافت کرد، با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و در اختیار داشتن مجرب ترین پرسنل، توانستیم هنر فرش بافی را با تاروپود فرش  های ماشینی، در هم تنیده و کلکسیونی از متنوع ترین فرش ها را از نظر طرح و رنگ ارائه نماییم.

با سرمایه گذاری در تولید فرش های سناتور (۵۰۰ شانه ASR) و شفقی (۷۰۰ شانه تراکم ۱۵۰۰) و به دلیل تنوع رنگ و اندازه به همراه کیفیت بالای محصولات، توانستیم از رقبای خود در منطقه پیشی گرفته و فرش زرین نقش را به عنوان برندی بی رقیب در این صنعت معرفی نماییم.

به امید روزی که نقوش و رنگ های اصیل ایرانی را با فرش های خود در تک تک خانه های ایران زمین ماندگار کنیم.

نظرسنجی

همراهان گرامی آیا موافقید در پایان هرماه فرش پرفروش همان ماه را معرفی نماییم؟

x
بستن
مقایسه