فرش شاهانه شفق

ما به کیفیت مفتخریم

هنر فرش قالی بافی از همان آغاز تمدن آریایی در میان اقوام ایرانی رواج داشته و فرش به عنوان یکی از هنر های سنتی و اصیل مردم در ایران به ویژه آذربایجان محسوب می شود.

در راستای تداوم این هنر ارزشمند و والا و ترویج نقوش زرین نقش های ناب ایرانی، شرکت شاهانه شفق ایرانیان در سال ۱۳۸۳ در شهرک صنعتی میاندوآب تاسیس و به بهره برداری رسید.

از همان آغاز شرکت شاهانه شفق ایرانیان، کیفیت را اولین هدف خود قرارداده و با تکیه بر تجارب ۳۰ ساله مدیریت خود توانسته در مدت کوتاهی مکان واقعی خود را در بازارهای منطقه پیدا کند. شرکت در سال ۱۳۸۵ موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001 و ISO 2000 گردید و با تلاش های بی وقفه و تولید محصولات با کیفیت در سال ۱۳۸۷ نشان استاندارد ملی و علامت تشویقی استاندارد را نیز دریافت کرد، با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و در اختیار داشتن مجرب ترین پرسنل، توانستیم هنر فرش بافی را با تاروپود فرش  های ماشینی، در هم تنیده و کلکسیونی از متنوع ترین فرش ها را از نظر طرح و رنگ ارائه نماییم.

با سرمایه گذاری در تولید فرش های سناتور (۵۰۰ شانه ASR) و شفقی (۷۰۰ شانه تراکم ۱۵۰۰) و به دلیل تنوع رنگ و اندازه به همراه کیفیت بالای محصولات، توانستیم از رقبای خود در منطقه پیشی گرفته و فرش زرین نقش را به عنوان برندی بی رقیب در این صنعت معرفی نماییم.

به امید روزی که نقوش و رنگ های اصیل ایرانی را با فرش های خود در تک تک خانه های ایران زمین ماندگار کنیم.

ورود

بازیابی رمز عبور